Senátor Hajda na panelové diskusi SOUČASNÁ SITUACE NA TRHU S VÍNEM V ČR A STAV PŘÍPRAVY LEGISLATIVY Z POHLEDU MF ČR A MZE ČR

13.06.2016 11:19

Dne 7. června 2016 uspořádal Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu ve spolupráci se společností Valtické vinné trhy v Zaháňském salonku panelovou diskusi na téma: „SOUČASNÁ SITUACE NA TRHU S VÍNEM V ČR A STAV PŘÍPRAVY LEGISLATIVY Z POHLEDU MF ČR A MZE ČR“.

V diskusi, kterou zahájil předseda výboru Jan Hajda společně s místopředsedou Senátu PČR Zdeňkem Škromachem vystoupili a k tématu se vyjádřili poslanec Jaroslav Faltýnek, předseda Zemědělského výboru Poslanecké sněmovny PČR; společnou prezentaci uvedl Radek Hála, ředitel odboru nepřímých daní, MF ČR a Naděžda Klewar Slavíková, ředitelka odbor 23 – Daní, Generální ředitelství cel; dále potom vystoupil Tibor Nyitray, prezident Svazu vinařů ČR; David Šťastný za Společnost Valtické vinné trhy; Ondřej Beránek, prezident Vinařské unie ČR; Petr Čejka, ředitel odboru zahraničního a právního  SZPI a David Filip, vedoucí oddělení pro víno, MZE ČR. Po úvodních vystoupeních následovala krátká diskuse odborné veřejnosti, která se panelové diskuse zúčastnila.

Vyhledávání

Kontakt

OVV ČSSD Břeclav Regionální kancelář Mikulov
asistenti:
Václav Rišica
+420 602 579 370

Karel Štogl
Náměstí 27
690 01 Mikulov


Regionální kancelář Břeclav
asistenti:
Petr Sulovský
Dělnický dům
Žerotínova 2
690 00 Břeclav
+420 602 579 370

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: